• Naujienos
  • Apie mus
  • Meditacijos
  • Kontaktai

Dinaminė medtacija

Ošo sukurta meditacija- viena iš labiausiai aktyvuojančių ir tonizuojančių. Daroma rytais.

Meditaciją sudaro penkios stadijos, atiekamos užmerktomis akimis

Pirmoje stadijoje jūs 10 min. chaotiškai kvėpuojate per nosį, taip išvesdami save iš įprastinio mąstymo ritmo.

Antroje katarsio- stadijoje jūs 10 min. garsiai reiškiate bet kuriuos jausmus, savotiškai "išprotėjate", kas padeda išreikšti nuslopintus jausmus.

Trečioje stadijoje jūs 10 min. šokinėjate iškėlę aukštyn rankas ir nusileisdami ant viso pado išrekiate mantrą "Hu !"

Ketvirtoje stadijoje- STOP- jūs 15 min. stovite sistungę stebėdami, kas vyksta viduje. Tai jau meditacinio stebėjimo pakopa.

Penktoje stadijoje - šventimo- jūs 10 min. laisvai šokate.

Po dinaminės meditacijos mes geriame arbatą ir dalinamės.

Apie mus

 

Dalia Lapinienė (Damini)

VU baigė filologijos ir socialinių mokslų studijas.

Medituoja ir lanko įvairias meditacijos ir asmeninio augimo grupes nuo 1995 m.

Ošo Energijos Transformavimo Institute (Osho Energy Transformation Institute) baigė Ošo terapeutų - Grupių vadovų bei Individualaus konsultavimo mokymus. Ten pat baigė mokymus "Kūno tipai: Nuo penkių vaikystės traumų iki penkių gyvenimo dovanų", Praeitų gyvenimų išgyvenimo terapija", Šeimos Konsteliacijų pagal Bertą Hellingerį mokymus, yra Juoko jogos instruktorė (Dr. Kataria School Of Laughter Yoga). Šiuo metu Kijevo Rebalansingo Institute dalyvauja SGT (Sexual Grounding Therapy) mokymuose, kurių autorius yra danų psichoterapeutas Vilemas Popelje.

Nuo 2001 m. veda savęs pažinimo bei asmeninio augimo grupes, moterų grupes, meditacijos užsiėmimus, Juoko jogą, Šeimos konsteliacijas.


Veda individualias regresinės hipnozės bei kvėpavimo sesijas.

Drauge su savo vyru Olegu Lapinu parašė dvi knygas: "Pasimatymai su šešėliu" ir "Ten ir atgal: Vienas megabaitas apie vaiką".

 

Irma Ramšienė

Išsilavinimas: sveikos gyvensenos pedagogika (bakalauras); andragogika (magistras).

Nuo 1999 m. dirba jogos instruktore.

Sertifikuota Baltic Couching Center koučerė.

Veda individualias koučingo sesijas.

Tel. nr. 860000534

 

Amiya Bernal

Gimė Meksikoje, užaugo Ispanijoje, gyveno Brazilijoje ir Indijoje. Padarė karjerą kaip marketingo komunikacijos specialistė ir profesionali šokėja. Pastaruosius 9 metus visiškai atsidavė savęs pažinimui ir meditacijai. Intensyviai mokėsi darbo su žmonėmis Europoje, Amerikoje ir Indijoje. Mokėsi: konsultavimo, tarpusavio santykių dinamikos, darbo su subtiliaisiais šviesos kūnais, streso valdymo, AUM meditacijos vedimo, ajurvedinio jogos masažo ir sąnarių atpalaidavimo, darbo su vaikystės traumomis (Primal Deconditioning), čakrų energijos konsultavimo ir Tantros. Gavo Reiki Meistro laipsnį. Pastaruosius šešerius metus yra tantrinėje partnerystėje su savo vyru Aidu.

 

Dhruv Mehta

Dhruv Mehta kilęs iš Indijos. Jis penkiolika metų praktikuoja įvairias dvasines technikas, veda saviugdos seminarus, individualius dvasinės terapijos seansus, moko Vedų astrologijos, sudarinėja Vedų astrologijos horoskopus.

 

Virginija Juknevičienė (Sangeeta)

Virginija Juknevičienė (Sangeeta). Baigusi edukologijos socialinių mokslų magistro studijas, ajurvedinio jogos masažo, ajurvedinio moterų masažo, japoniško gydymo metodo – Itotermijos, Reiki, Kobido (japoniško veido masažo) mokymus, domisi Rytų kultūra ir meditacija, veda savęs pažinimo ir dvasinio augimo vakarus.

 

Aidas Gytenis Giedraitis

Licencijuotas gydytojas psichoterapeutas, NLP (neurolingvistinio programavimo) meistras, netradicinio japoniško gydymo metodo Reiki meistras, Lietuvos geštalto asociacijos viceprezidentas, regresinės hipnozės, GTG (gyvenimo tarp gyvenimų) hipnozės specialistas, daugiau nei 26 metus praktikuojantis rytietiškas meditacijas.
Tel: +370 685 1 26 22, el. paštas: aidas@hara.lt

 

Raima Drąsutytė

Studijavau menus, dirbu kūrybinį darbą. Vedu kūrybiškumo ir šokio judesio terapijos asmeninio augimo grupes. Praktikuoju tai chi, medituoju, šoku, piešiu, kuriu performansus, esu sertifikuota vaikų meditacijos grupių vedėja (Sensational Children Meditation, Satya International). Dalyvauju integratyviosios šokio judesio psichologijos ir psichoterapijos tęstiniuose mokymuose (mokytojas A. Girshon).

 

Birutė Ališauskaitė (Prema)

Birutė Ališauskaitė, saviugdos konsultantė. Baigusi vadybos mokslus ISM (2000 - 2004), Italijoj Žmogaus tobulėjimo centre studijavo kvėpavimo technikas ir žmonių tarpusavio santykius (2006 - 2008), Olandijoje mokėsi terapijos ir psichologijos (2007 - 2009), dalyvavo įvairiuose asmenybės tobulėjimo seminaruose užsienyje bei Lietuvoje. Ciguno moki pas meistrą iš Kinijos Xu Mingtan, įvaldžiusi japonų mokytojo Higa Susumi tobulo kūno subalansavimo metodą (HST), sertifikuota AUM meditacijos instruktorė, Elenos Zemskovos masažo mokyklos mokinė. „Arkano“ saviugdos centre teikia saviugdos konsultacijos, veda tai chi ir ciguno užsiemimus, daro masažus ir asmenines kvėpavimo sesijas.

 

Auksė Luišaitė

Auksė Luišaitė - šokio pedagogikos bakalaurė, šokių grupės „Legenda“ vadovė ir choreografė, nuo 2004 m. praktikuojanti Pilates metodą. Šokio-judesio terapijos Auksė mokėsi Dr. Aleksandro Giršono programose: 2009 m. baigė Maskvos Profesinio vystymo integruotos psichologijos instituto parengtą Integruotos šokio judesio psichologijos ir psichoterapijos kursą (102 val.), 2011 m. – Maskvos integruoto šokio centro „Live Through Dance“ programą “Integruota šokio judesio psichologija ir psichoterapija“(500 val.).

 

Dima Kuniskis,

Psichologas. Turi 20 m. darbo su grupėmis patirtį. Veda seminarus ir grupinius užsiėmimus Baltijos, Skandinavijos ir NSV šalyse.

Yra paruošęs autorines į kūną orientuotos psichoterapijos, streso valdymo, bendravimo psichologijos, sapnų nagrinėjimo programas.

 

 

 

Meditacijos

 

Naujai atgimęs

Ar mokame juoktis balsu, krykštauti ir pilnai pasinerti į gyvenimą? O gal jau nusprendėme, kad viską žinom, ir niekas nebegali mūsų nustebinti? Bijome atrodyti kvailai arba padaryti ką nors netinkamo?.. Galbūt reikėtų pažvelgti į viską iš naujo.
“Naujai atgimęs” - tai nuostabi  žaisminga ir švelni meditacija, kuri sugrąžina džiaugsmą ir vaikišką atvirumą pasauliui. Tuo pačiu ji leidžia nugrimzti į gilią ramybę, kada  viduje susijungia tyrumas ir išmintis, o spontaniška ir išdykusi energija atranda tikslą ir kryptį. Šią meditaciją veda Birutė Ališauskaitė (Prema).

Kaina 50 Lt

 

AUM (Awareness, Understanding, Meditation)

AUM - tai struktūruota trylikos dalių socialinė meditacija, skirta savęs pažinimui, saviugdai ir sąmoningumui didinti. Ji padeda pažinti ir išreikšti savo jausmus bei emocijas, pamatyti vidines baimes ir nuostatas.

Ši meditacija augina sąmoningumą savo būsenos ir jausmų atžvilgiu, leidžia geriau save pažinti ir suprasti, rasti pozityvius sprendimus bei išeitis iš sudėtingų situacijų. Visa tai atveria galimybę geriau jaustis, išlaikyti vidinę ramybę ir tobulėti kaip asmenybei.

AUM meditacija - tai smagi vidinė kelionė per savo jausmus, atrandant ir priimant jų įvairovę bei intensyvumą, išmokstant keisti, transformuoti, o ne slopinti ar kontroliuoti. Ji leidžia lengviau judėti nuo vienos būsenos prie kitos, neužstringant negatyviuose išgyvenimuose ir suvokiant savo asmenybės natūralų poliariškumą. Nėra "blogų" jausmų ar emocijų, yra tik negatyvus jų vertinimas. Pažinus polių kraštutinumus, lengviau rasti "aukso vidurį", tada galima mėgautis viskuo ką teikia gyvenimas ir lengviau kurti tai, ko trokštama.

Ši meditacija suteikia pasitikėjimo savimi, praplečia savęs suvokimą ir galimybių ribas, lavina emocinį intelektą. Pažinus jausmus ir emocijas, išmokstama rasti joms tinkamą išraišką, tampama jautresniais sau ir tolerantiškesniais kitiems, kitų jausmams ir savo poreikiams. Ši meditacija padeda atsikratyti emocinio krūvio ir uždarumo, moko efektyviai ir produktyviai bendrauti, lengviau priimti aplinkos pokyčius ir puoselėti meilę sau.

Tik atradę savo vidinę jėgą, galime besąlygiškai mylėti.

Šią meditaciją veda Birutė Ališauskaitė (Prema).

Kaina 50 Lt

Praeitų gyvenimų išgyvenimo terapija

Eiti į praeitus gyvenimus verta tada, kai žmogus nori aiškiau suprasti savo misiją, suvokti savo paskirtį. Kodėl aš gyvenu? Kokia mano užduotis? Kokią pamoką turiu išmokti? Į tokius klausimus padeda atsakyti praeitų gyvenimų informacija. Pagrindinį dėmesį kreipsime į gilų senų emocinių ir psichologinių žaizdų, kurios priklauso mūsų pasamonei, gydymą.

Praeitą gyvenimą prisiminsime išgyvendami jo mirtį, nes mirtis, kartu ir gimimas, yra pačios intensyviausios gyvenimo patirtys. Tad gimimo ir mirties momentai yra giliai įsirėžę į mūsų pasamonę. Šie du įvykiai yra tarsi durys, kurias mes naudosime, kad atvertume kelią į praeitį. Išgyvendami praeito gyvenimo pabaigą, galėsime žengti sekantį žingsnį atgal ir pamatyti, kas nutiko visame praeitame gyvenime. Toks procesas mums leidžia persikelti net į keletą praeitų gyvenimų.
Praeitų gyvenimų atradimas iš naujo yra terapinis pasamonę valantis įrankis. Tai naštos nusimetimas ir gili meditacija. Kai pamatome kad mes gimėme ir mirėme jau anksčiau, suvokiame, kad esame daugiau nei kūnas, protas ar asmenybė. Tuomet suprantame, kad esame gyvenimų kelionėje, kurioje patys augame, kad taptume tuo, kas jau esame - grynos palaimos ir meilės būtis.

Veda psichoterapeutas Aidas Giedraitis.

Kaina 100 Lt.

 

Liūto širdies meditacija

Liūtas yra meilės ir laisvės simbolis. Jis turi galingą kūną, jis stiprus savo širdimi ir laisvas savo dvasia.Liūto širdies meditacija pažadina vidinę galią, suteikia drąsos maištauti ir kovoti už savo tiesą, eiti savo gyvenimo keliu.Intensyvi emocinė išraiška, po kurios seka gilus atsipalaidavimas, kvėpavimo stebėjimas ir gilus savęs pajautimas.Tai meditacija trokštantiems atrasti vidinę jėgą ramybėje, kai nugalėtoju tampama be kovos.Tai pratimas, taikant liūto įvaizdį, naudojant jį kaip simbolį vidinei jėgai išreikšti. Skirtingos stadijos palaipsniui skatina ir budina vidinę jėgą bei pasitikėjimą. Atsiveriantys jausmai leidžia pajausti bei išreikšti ryžtą, gebėjimą kovoti, ginti savo poziciją, padeda ryžtingiau priimti sprendimus. Specialiai ir nuosekliai sudėliotos stadijos veda iki atsipalaidavimo ir gilios ramybės, kurioje gimsta naujos idėjos, unikalūs sprendimai ir aiškus situacijos matymas.

Šią meditaciją veda Birutė Ališauskaitė (Prema).

Kaina 50 Lt

 

Šamaninė čakrų kilpa

Čakrų kilpa yra kilusi iš tradicinio indėnų čerokių perėjimo ritualo. Tai yra labai galinga bioenergetinė meditacija, pagrįsta kvėpavimu ir švelniu judėjimu, kuris padeda išvalyti, sudėlioti į vietas, subalansuoti ir integruoti čakrų energiją.Jūsų čakrų sistema reikalinga kaip sąsaja, palaikanti nenutrūkstamą energijos tėkmę ir sukurianti viduje vientisumo jausmą. Mūsų energetinė kelionė tęsiasi nuo Žemės (1-oji čakra) iki Dangaus (7-oji čakra) ir nuo Dangaus iki Žemės, tolygiai ir nepertraukiamai, kurdama ekstatišką ir dinamišką energijos ratą viduje. Pažadinamos tokios savybės kaip jausmingumas, meilė, galia, kūrybingumas, intuicija, jos energizuojamos, kad visa tai lengviau galėtume išreikšti savo kasdieniniame gyvenime. 
Čakrų kilpa atveria ir atblokuoja energijos tėkmę, ji iš naujo įkrauna visą kūną šviežia deguonies tėkme ir nuramina jausmus, palikdama švytėjimo, atgaivos ir gyvumo jausmą kaip šios patirties rezultatą. 
Po kvėpavimo ši meditacija kviečia jus pasinerti į meditatyvios tylos erdvę, kad pasidžiaugtumėte užsipildymu, kuris glūdi paprastame Buvime.

Šią meditaciją veda Amiya Bernal (Meksika).

Kaina 50 Lt

 

Šokio-judesio praktika

Šokio-judesio praktikos užsiėmimais siekiame:
1. Būti Čia ir Dabar. Kartais esame „įkalinti“ savo mintyse, toli nuo jausmų ir kūno. Galime metų metus svajoti, norėti, šnekėti, bet visa tai ir lieka tik idėjomis ar mintimis. Pirmas žingsnis – sustabdyti akimirką, pabūti joje, susikoncentruoti į savo kvėpavimą  ir sugrįžti į savo kūną, nes tik pažindami savo kūno „pranešimus“ galėsime geriau suprasti tikruosius, esminius norus ir poreikius, įvertinti galimybes, pamatyti realią situaciją. Pagaliau  mes iš tiesų ilsimės tik būdami Čia ir Dabar...
2. Atsipalaiduoti. Dažnai stiprios, tačiau nuo vaikystės draustos emocijos būna neišreiškiamos. Ilgainiui toks slopinimas tampa įprastiniu, automatišku, todėl palaipsniui atsiranda chroniškos raumenų įtampos ar spazmai, blokuojantys emocines būsenas. Šiuose užsiėmimuose drąsinama išlaisvinti emocijas - jas išreikšti, kartu bandant suprasti įtampos priežastis.
3. Surasti vidines galias. „Stebuklai neatsitinka mūsų komforto zonoje“ (Yehuda Berg). Ten, kur slepiasi didžiausios mūsų baimės, dažniausiai slypi ir didžiausios mūsų galimybės. Jos pasiekiamos tuomet, kai žmogus būna priverstas susitelkti ir kuo geriau panaudoti savo gebėjimus. Tam visai nebūtini dideli pokyčiai – užtenka rasti ir pastebėti iššūkius įprastoje veikloje. Iššūkiu gali tapti jau atėjimas į grupę, socialinių kontaktų užmezgimas, emocijų išraiška ir net savęs pažinimas!
Viskas prasideda nuo bendro rato, drauge aptariant užsiėmimo temą ir techniką, baigiasi taip pat bendru ratu, kuriame dalyviai pasidalina savo pojūčiais bei atradimais. Užsiėmimų metu gali būti naudojamos įvairios šokio-judesio terapijos technikos: autentiškas judesys, darbas su kūnu („body work“), įvairių ritmų metodas, įvairūs atsipalaidavimo, meditaciniai ar kvėpavimo pratimai ir t.t.
Šokio-judesio praktikos užsiėmimai tinkami:

  • norintiems tobulėti, pažinti, geriau suprasti ir išreikšti save, lavinti savo bendravimo įgūdžius, vystyti kūrybiškumą;
  • sunkiai perteikiantiems tam tikras emocijas žodžiais, bėgantiems nuo savo jausmų ar jų nesuprantantiems, paveiktiems streso;
  • reguliariai dirbantiems su žmonėmis – kaip vidinio apsivalymo, aiškumo ir sugrąžinamo kūrybiškumo procesas.

KADA – penktadieniais nuo  18:15 val.
KUR – Pilates studijoje Sporto g. 10, Vilniuje
APRANGA – laisva, nevaržanti judesių
KAINA – 25 LT

Šią meditaciją veda Auksė Luišaitė.


Išsamesnė informacija: 8 656 70877 (Auksė) arba aukselu@mail.lt

 


Bacho žiedų terapijos seansas

Tai 1 val. trukmės konsultacija ir Bacho žiedų esencijos buteliukas, kurio Jums užteks 2 mėnesiams. Bacho žiedų esencijos gydo žmogaus emocijas bei patiriamus neigiamus jausmus, kurie palaipsniui veda ne tik į asmenines problemas, stresą, bet ir į ligas. Jos padeda nugalėti baimę, dirglumą, rasti atsakymus ir padaryti apsisprendimus, jos gydo širdgėlą ir liūdesį, padeda atsitiesti po patirtų traumų, streso, ligos ar nuovargio. Žiedų esencijos neturi jokio šalutinio poveikio ir todėl jas gali drąsiai naudoti visi - tiek kūdikiai, tiek senyvi žmonės. Jos padeda net tuomet, kai vysta augalai ar suserga jūsų augintiniai. Esencijų tepalas - natūrali ir nuostabi priemonė nusideginus, susimušus, esant jautriai odai.

Konsultuoja psichologė Algė Jablonskienė

Kaina 100 lt

Transformacijos žaidimas

 tai 6-8 valandų asmeninis, gilus, transformuojantis  jus ir jūsų gyvenimą patyrimas ir atradimas mažoje grupėje nuo 2 iki maksimaliai 4 žmonių.
Iš pirmo žvilgsnio - tai tik paprastas stalo žaidimas, kurį įsitraukę ir audringai žaisite, o laikas išnyks.
Iš antro žvilgsnio - tai jūsų ketinimo realizacijos kelias realiame jūsų gyvenime.
Žvelgiant giliau - tai transformuojantis potyris, kurio dėka suprasite kas jums trukdo realizuoti savo ketinimą, ką ir kaip reikia keisti savyje ir savo gyvenime, kad jūsų noras išsipildytų, kas jums gali padėti, ką turite suvokti ir ką išmokti. Visus atradimus padarysite jūs patys padedant vedančiajam bei kitiems žaidėjams.
Leiskitės į nuostabią atradimų kelionę, kuri leis jums pasiekti savo troškimus realiame gyvenime!

Veda psichologė Algė Jablonskienė
 
Kaina vienam žmogui 300 Lt

 

 

 

Šių meditacijų kaina 20 LT (jas veda Dalia Lapinienė arba Olegas Lapinas):

Juoko joga
Ne kiekvienas žino, kad galima valios pastangomis išmokyti savo kūną juoktis be jokios priežasties. Juoko jogos metu trumpų ir paprastų pratimų pagalba mes mokomės besąlygiško juoko. Šių pratimų pagalba smegenys sukuria naujas neuronines jungtis, gaminančias kūne laimės neuropeptidus ir hormonus. Juoko jogos užsiėmimai leidžia kūnui atsipalaiduoti, organizme sukuriamos medžiagos, susijusios su laimės, šilumos, besąlygiškos meilės, atleidimo, kilnumo ir atjautos jausmais. Mes tai vadiname Laimės Kokteiliu. Šis kokteilis neleidžia gamintis kitokiems hormonams ir peptidams, kurie susiję su neapykanta, baime, pavydu ar agresija. Juoko jogos praktika trunka vieną valandą.

Dinaminė meditacija
Šią meditaciją rekomenduojama daryti anksti ryte tuščiu skrandžiu. Tai galinga vieną valandą trunkanti meditacija, kuri padeda pradėti dieną. Jos metu galima atpalaiduoti įtampas, atsikratyti užsistovėjusių emocijų bei pasikrauti daug šviežios energijos.

 

Kundalini meditacija
Ji dažnai yra vadinama Dinaminės meditacijos seserimi. Meditacija trunka vieną valandą, ją sudaro keturios po 15 minučių trunkančios stadijos. Ši meditacija – švelnus, tačiau labai veiksmingas metodas padedantis atpalaiduoti per dieną susikaupusį stresą. Šią meditaciją rekomenduojama daryti vakare.

 

Nadabrahma meditacija
Tai tibetietiška meditacija, kuri atliekama sėdint. Ji trunka vieną valandą, kurios metu yra gaudžiama ir naudojami rankų judesiai. Taip sukuriama vidinė harmonija ir susibalansuojama.

 

Mandala meditacija
Mandala reiškia ratą. Kiekviename rate yra centras. Šios technikos pagalba sukuriamas energijos ratas, kada centravimasis įvyksta natūraliai. Meditacija trunka vieną valandą, ją sudaro keturios stadijos po 15 minučių, kurių metu naudojami aktyvūs judesiai, kūno siūbavimas sėdint, akių sukimas ir galiausiai visa tai atveda į palaimingą tylą.

 

Nataraj meditacija
Tai labai maloni meditacija, kuomet medituojantys šoka, patys tampa šokiu, kada juos užvaldo šokis ir jie šokyje atiduoda visa, ką turi. Tai lengvas ir natūralus metodas padedantis atsigręžti į vidų. Ši meditacija susideda iš trijų stadijų ir tęsiasi 65 minutes.

 

Čakrų kvėpavimas
Darydami  praktiką susijusią su kvėpavimu mes netikėtai atsiduriame dabartyje. Ši meditacija atliekama stovint arba sėdint. Ji trunka vieną valandą ir susideda iš keturių stadijų po 15 minučių. Jos metu yra intensyviai kvėpuojama į energetinius centrus vadinamus čakromis. Po meditacijos jaučiamės energetiškai išsivalę ir prisipildę šviežios energijos.

 

Čakrų garsai
Kiekvienas energetinis centras turi tam tikro dažnio vibraciją. Meditacijos metu mes derinamės į kiekvienos čakros garsą. Medituojama stovint, sėdint arba gulint. Ši praktika trunka vieną valandą ir susideda iš keturių stadijų po 15 minučių. Šis metodas – tai susiderinimas su savo energetiniais centrais skleidžiant garsus arba tiesiog klausantis jų ir leidžiant garsams užpildyti kiekvieną mūsų kūno ląstelę. Ši meditacija suteikia gyvybingumo ir vidinės harmonijos.

 

Karunešo širdies meditacija
Kai mes nusileidžiame nuo galvos į širdį, atrodo, kad visos problemos išnyksta, jos tampa aiškios, tarsi permatomos. Šios meditacijos metu tam tikrų sinchroniškų judesių ir garsų pagalba mes lengvai galime pajusti širdies centro kokybę. Meditacija trunka valandą, ją sudaro penkios stadijos. Po meditacijos jaučiame viduje ramybę, lengvumą ir tylų džiaugsmą.

 

Devavani meditacija
Tai meditacija, susijusi su pasąmonės kalba, kuri atsirado kūdikystėje, kada dar nemokėjome jokios kalbos. Mes tampame tarytum tuščiu indu, per kurį teka garsai. Ši meditacija yra labai švelni ir trunka valandą, ją sudaro keturios stadijos. Rekomenduojama daryti vakare, nes ji labai giliai atpalaiduoja sąmoningą protą, o tai užtikrina gilų ir ramų miegą.

Kontaktai

 

 

Adresas - Basanavičiaus 31, Vilnius.

Telefono numeris +37068603321 Dalia Lapinienė (Damini).

Elektroninis paštas - dalykas2001@yahoo.com

http://www.facebook.com/studijafilona